3 kamer appartement in Amersfoort
-
Oppervlakte
- 49 m²
-
Type eigendom
- Appartement
-
Kamers
- 3 kamers
Nu beschikbaar
Op korte termijn beschikbaar, een 3-kamer appartement gelegen op de 1e verdieping van dit kleinschalige appartementencomplex midden in het centrum van Amersfoort. Het appartement: Wijk: Amersfoort Centrum 3-kamer appartement, 1e verdieping Woonoppervlakte: 49 m2 Balkon en externe berging aanwezig Lift aanwezig Energielabel: C Huurprijs per maand: € 1.350,00 Voorschot servicekosten per maand: € 100,00 Voorschot glasverzekering per maand: € 3,00 Ingangsdatum huurovereenkomst: in overleg Minimale huurperiode: 1 jaar Vaste waarborgsom: € 2.700,0...
- Huur
- € 1.350 per maand
- Locatie
- 3811, Amersfoort
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 11 dagen geleden
- Beschikbaar
- Nu beschikbaar
- Nutsvoorzieningen
- € 100
- Borg
- Contact verhuurder
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie