25 m² kamer in Sittard
-
Oppervlakte
- 25 m²
-
Type eigendom
- Kamer
-
Kamers
- 1 kamer
± 25 m² kamer € 465 alles inbegrepen , geen extra kosten! g/w/l; afval; wasmachine, servicekosten ... Grote kamer, veel lichtinval, gestoffeerd en ingebouwde muurkast. Voor het plannen van een bezichtiging ben je van harte welkom. Geef maar een seintje bij interesse. We zijn op zoek naar een rustige medebewoner. De kamer bevindt zich in een ruime vrijstaande woning. Vrij rustig gelegen met een grote stille achtertuin. De gemeenschappelijke ruimtes bestaan uit keuken, washok, 2 douches, 2 toiletten, Er is een grote oprit, vo...
- Huur
- € 465 per maand
- Locatie
- 6137, Sittard
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 4 dagen geleden
- Beschikbaar
- 01-07-2026
- Nutsvoorzieningen
- Contact verhuurder
- Borg
- € 930
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie