200 m² kamer in Eemnes
-
Oppervlakte
- 200 m²
-
Type eigendom
- Kamer
-
Kamers
- 1 kamer
LUXE EN SPLINTERNIEUWE WOONBOERDERIJ AAN DE RAND VAN EEMNES Aan de rand van Eemnes, omgeven door weids uitzicht en rust, bieden wij de voorzijde van deze recent gerealiseerde, luxe woonboerderij te huur aan. Deze hoogwaardige woning combineert landelijke charme met eigentijds wooncomfort en is gelegen op een fraai aangelegd perceel van circa 710 m². De woning is in 2025 gebouwd en voldoet aan de hoogste hedendaagse eisen op het gebied van duurzaamheid en comfort. Volledig gasloos, uitstekend geïsoleerd en voorzien van een energiezuinige warm...
- Huur
- € 6.500 per maand
- Locatie
- 3755, Eemnes
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 4 dagen geleden
- Beschikbaar
- Contact verhuurder
- Nutsvoorzieningen
- Contact verhuurder
- Borg
- € 13.000
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie