2 kamer appartement in Arnhem
-
Oppervlakte
- 60 m²
-
Type eigendom
- Appartement
-
Kamers
- 2 kamers
Waarom wilt u hier wonen? Openbaar vervoer in de omgeving; Op loopafstand van het Winkelcentrum-Elderveld; Scholen en speelruimte in de buurt. Goed om te weten! Minimale leeftijd 55 jaar en geen inwonende kinderen; Let op: de kale huur bedraagt € 667,81. Daarnaast betaalt u € 66,60 aan servicekosten en € 96,- voorschot voor warmtelevering. De totale huur komt daarmee uit op € 830,41 per maand. Verhuurdatum is onder voorbehoud; Verzamel uw documenten alvast wanneer u gaat reageren op deze woning. U kunt de gevraagde informatie terugvinden ...
- Let op: deze woning wordt toegewezen op basis van een wachtrijsysteem.
- Huur
- € 667 per maand
- Locatie
- 6843, Arnhem
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 2 dagen geleden
- Beschikbaar
- Contact verhuurder
- Nutsvoorzieningen
- € 162
- Borg
- Contact verhuurder
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie