19 m² kamer in Sittard
-
Oppervlakte
- 19 m²
-
Type eigendom
- Kamer
-
Kamers
- 1 kamer
Ben je op zoek naar een comfortabele en moderne kamer in Sittard? Deze nette kamer van 19 m² is per direct beschikbaar! De kamer is recent gerenoveerd en gemeubileerd, waardoor je er direct in kunt trekken. Je beschikt over een privé, volwaardige keuken die is uitgerust met alle benodigde apparatuur. Daarnaast deel je twee badkamers met de medebewoners. Locatie: op loopafstand van een supermarkt 8 min. fietsen van centraal station Sittard 8 min. fietsen naar Fontys Sittard Kenmerken: 19 m² woonoppervlak Gemeubileerd Privé keuk...
- Huur
- € 690 per maand
- Locatie
- 6137, Sittard
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 2 dagen geleden
- Beschikbaar
- 01-06-2026
- Nutsvoorzieningen
- Contact verhuurder
- Borg
- € 1.380
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie