10 m² kamer in Hilversum
-
Oppervlakte
- 10 m²
-
Type eigendom
- Kamer
-
Kamers
- 1 kamer
Knusse kamer te huur in hartje Hilversum! Ben jij op zoek naar een fijne kamer op een toplocatie? In het bruisende centrum van Hilversum komt een gezellige en lichte kamer vrij! Wat je krijgt: Ruime en lichte kamer (10 m²) Gedeelde keuken en badkamer Sfeervolle woning met fijne huisgenoten Supersnelle WiFi, ideaal voor werken/studeren Gemeubileerd / ongemeubileerd (afhankelijk van voorkeur) Toplocatie: Je woont op loopafstand van winkels, restaurants, uitgaansgelegenheden en het station. Binnen 20 minuten ben je in Ams...
- Huur
- € 595 per maand
- Locatie
- 1211, Hilversum
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- 5 dagen geleden
- Beschikbaar
- 01-08-2026
- Nutsvoorzieningen
- Contact verhuurder
- Borg
- € 1.190
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie