164 m² room in Overveen
-
Area
- 164 m²
-
Property type
- Room
-
Rooms
- 1 room
HEERLIJK GEZINSHUIS MET ZONNIGE TUIN OP HET ZUIDEN. Dit charmante 30er jaren herenhuis ligt centraal in een zeer gewilde kindvriendelijke en rustige laan in het hart van Overveen. De woning heeft een royale voor- en achtertuin. Deze laatste is uiterst zonnig gelegen op het zuiden. De achtertuin is bereikbaar via een achterom en heeft een vrijstaande stenen schuur. Op de parterre is een ruime woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin. De open keuken is voorzien van inbouwapparatuur. Op de 1e etage zijn 2 grote en een kleine slaap/we...
- Rent
- €4,350 per month
- Location
- 2051, Overveen
- Rental period
- -
- Verified landlord
- Yes
- Date
- 4 days ago
- Available
- Contact landlord
- Utilities
- Contact landlord
- Deposit
- €8,700
- Prepaid rent
- Contact landlord
Location