110 m² room in Roosteren
-
Area
- 110 m²
-
Property type
- Room
-
Rooms
- 1 room
Te huur: Woning aan de Everstraat 36, Einighausen Beschikbaar per 1 juni 2026. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² (inclusief zolder). Keuken, badkamer en toilet zijn afgelopen jaar vernieuwd. Financieel: Huurprijs: € 1.200,- per maand Servicekosten: € 20,- per maand Waarborgsom: € 1.800,- Kenmerken: Indeling: Woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, grote multifunctionele zolder Buitenruimte: Balkon en gedeelde binnenplaats Extra: Privé berging en eigen parkeerplaats Energielabel: D Voorwaarden: Huisdieren uitsluitend in overl...
- Rent
- €1,200 per month