4 kamer huis in Hoek
-
Oppervlakte
- 85 m²
-
Type eigendom
- Huis
-
Kamers
- 4 kamers
Wij zijn verheugd deze ruime en volledig gemeubileerde gezinswoning aan te bieden, gelegen aan de Marijkestraat 14 in Hoek. De woning betreft een comfortabele en goed onderhouden gezinswoning met 3 slaapkamers. De woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden, inclusief complete inventaris, en is direct instapklaar. Beschikbaarheid & huurvoorwaarden Beschikbaar per: 1 juni 2026 Huurperiode: onbepaalde tijd, minimaal 12 maanden Maandelijkse huur: € 1.510,00 (inclusief meubilering en internet) Gas, water en elektra dienen op naam van huurde...
- Huur
- € 1.510 per maand
- Locatie
- 4542, Hoek
- Huurperiode
- -
- Geverifieerd verhuurder
- Ja
- Datum
- Gisteren
- Beschikbaar
- 01-06-2026
- Nutsvoorzieningen
- Contact verhuurder
- Borg
- € 3.020
- Vooruitbetaalde huur
- Contact verhuurder
Locatie